Na początek kilka niezbędnych informacji organizacyjnych oraz warunki, jakie należy spełnić chcąc zarezerwować stoisko,:

  1. Miejsce imprezy: Kutno, pl. marsz. J. Piłsudskiego, ul. Królewska.
  2. Termin: od 6 do 8 września 2019 roku
  3. Zapoznanie się i zaakceptowanie oświadczeń oraz Regulaminu Jarmarku, który można pobrać tutaj.
  4. Koszt wynajęcia jednego stoiska wynosi 1.200,00 złotych netto + 23% VAT
  5. Do ceny wynajmu może zostać doliczona opłata za obsługę techniczną, związana ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną zgodnie z danymi zawartymi w zgłoszeniu. Opłata zostanie doliczona do każdego stoiska, według zadeklarowanej wartości.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo swobodnego doboru stoiska oraz może wprowadzić limit stoisk oferujących podobny asortyment i samo wysłanie zgłoszenia nie jest potwierdzeniem pozytywnego rozpatrzenia oraz informuje, iż zgłoszenia do wystawców zajmujących się wyłącznie promocją swoich usług lub wyrobów (firmy, stowarzyszenia, organizacje) nie będą przyjmowane.
  7. Warunkiem rezerwacji stoiska na Jarmarku Różanym organizowanym w ramach 45. Święta Róży jest prawidłowe wypełnienie formularza oraz wniesienie w formie przedpłaty opłaty za dzierżawę stoiska.
  8. Opłatę należy wnieść na podstawie faktury proforma, która zostanie do Państwa przesłana w ciągu 7 dni roboczych na wskazany w formularzu adres mail.
  9. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub w kasie KDK stoiska będą zarezerwowane, a na wskazany w formularzu adres mail zostanie przesłana faktura VAT.
  Odśwież Captcha