Na początek kilka niezbędnych informacji organizacyjnych oraz warunki, jakie należy spełnić chcąc zarezerwować stoisko,:

  1. Miejsce imprezy: Kutno, pl. marsz. J. Piłsudskiego, ul. Królewska.
  2. Termin: od 6 do 8 września 2019 roku
  3. Zapoznanie się i zaakceptowanie oświadczeń oraz Regulaminu Jarmarku, który można pobrać tutaj.
  4. Koszt wynajęcia jednego stoiska wynosi 1.200,00 złotych netto + 23% VAT
  5. Do ceny wynajmu może zostać doliczona opłata za obsługę techniczną, związana ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną zgodnie z danymi zawartymi w zgłoszeniu. Opłata zostanie doliczona do każdego stoiska, według zadeklarowanej wartości.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo swobodnego doboru stoiska oraz może wprowadzić limit stoisk oferujących podobny asortyment i samo wysłanie zgłoszenia nie jest potwierdzeniem pozytywnego rozpatrzenia.
  7. Warunkiem rezerwacji stoiska na Jarmarku Różanym organizowanym w ramach 45. Święta Róży jest prawidłowe wypełnienie formularza oraz wniesienie w formie przedpłaty opłaty za dzierżawę stoiska.
  8. Opłatę należy wnieść na podstawie faktury proforma, która zostanie do Państwa przesłana w ciągu 7 dni roboczych na wskazany w formularzu adres mail.
  9. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub w kasie KDK stoiska będą zarezerwowane, a na wskazany w formularzu adres mail zostanie przesłana faktura VAT.
  Odśwież Captcha